A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zyle Krasniqi - Kur Ndola Te Dera


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2013

2013-04-10T12:33:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ndola Te Dera" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyle Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...