A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zyle Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Zyle Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën". Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Qëndresa (2005)

S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën (1989)


» Dërgo Një Këngë »

Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj
Sheg E Bukur
N'qifteli Me Knu Pej Malli
Larg Teje O Nënë
Përshëndetje Nga Kosova
Këngë Kurbeti
Isa Boletini
Keng Per Ushtarin
Këngë Për Jusuf Gërvallën
Këngë Për Shaban Polluzhën


Artistë Të Ngjashëm:

Edita Gashi

Hidajete Miftari (Hida)

Sala Bekteshi

Lendita Selimi

Shpresa Gojani

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Luljeta Kuraja

Arta Grajqevci

Irma Gurakuqi


Tags: Zyle Krasniqi, Dermaku

Krijo Një Kartolinë