A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zyla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 13 Qershor 2019, Zyla publikon videoklipin "Modele"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elda Bunjaku

Afra Jakupi

Valeza Salihu

Ejona Heda

Arbnora Abazi

Fortesa Berisha

Meliha Beqiri

Anise Halimi

Lule Bega

Elmedina Morina


Tags: Zyla

Krijo Një Kartolinë