A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zuke Dautaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Zuke Dautaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Mars 2019, Blerim Mataj & Zuke Mataj (Dautaj) publikojnë videoklipin "Kenge Per Arjan Shkodranin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mira Kala

Fikrije Bajraktari

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Jona

Diola


Tags: Zuke Dautaj, Zuke Mataj

Krijo Një Kartolinë