A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zonna Territ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Zonna Territ është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Sylejmani

West Clan Records

Ver8

Vëllezërit Zikolli

Ethnically

Veriort

Ksb

Prishtina Dhe Tini

Anda School Raptology

Motrat Kryeziu


Tags: Zonna Territ

Krijo Një Kartolinë