A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zoja Pali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Zoja Pali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani. Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Donika Ndreca

Eva Dushaj

Greta Lazri

Gofile Papleka

Nora Ndreu

Adelina Marku

Adelina Correj

Suzana Qatipi

Jorida Zaimaj


Tags: Zoja Pali, Zoje Pali

Krijo Një Kartolinë