A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zizzo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Prill 2019, Zizzo & Ilir publikojnë videoklipin "Dom Perignon". Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Dj A-Boom. Më datë 26 Maj 2019, Ilir & Zizzo publikojnë videoklipin "Bam Bam". Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ego

Last Daddy

Albotoxic

King Link

Fida

Labb.1

Dashoni

Izzy

White Devil

Izo


Tags: Zizzo

Krijo Një Kartolinë