A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Zhpend është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Mars 2015, Zhpend publikon videoklipin "Untergrund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Art

King Link

Black-Eagle

Kino

MMG Babloki

Fida

B-Master

Dora

Labb.1


Tags: Zhpend

Krijo Një Kartolinë