A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhita Jr.

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zhita Jr. është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Zhita Jr. është vëllai i reperit Real 1 (Ilir Zhita). Më datë 13 Shkurt 2018, Zhita Jr. publikon videoklipin "Lucky Luciano". Projekti është prodhim i Dedas që e ka bërë miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge, ndërsa është realizuar nga Inequality Records. Kënga është e zhanrit hip-hop, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Patrik Domi, ndërsa kjo është kënga e parë e Zhita Jr. Titulli i këngës është i lidhur me bosin italiano-amerikan të ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Real 1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Last Daddy

King Link

Lony

Albo 06

Art

Lil Erdi

Don M1no

P-Life

Lavda


Tags: Zhita Jr., Zhita

Krijo Një Kartolinë