A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhaklina Veizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Zhaklina Veizaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë që prej moshës 7-vjeçare. Zhaklina ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore, ndër të cilat dhe në platformat online. I pëlqen gjithashtu të merret me shkrime e të pikturojë, ku ka fituar disa çmime në shkollë. Ëndërron të bëhet kardiologe dhe e flet rrjedhshëm anglishten. Krahas shkollës, ajo ndjek mësime në klubin e produksionit të muzikës, në atë të boksit, si dhe merr mësime kardiologjie prej tre vitesh. Kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sara Bajraktari

Eda Muça

Sidorela Hasa

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Klaudia Thartori

Amela Buzi

Jasmina Dervishi

Alina Jani

Uendi Goga


Tags: Zhaklina Veizaj

Krijo Një Kartolinë