A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zgjim Baraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Zgjim Baraliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse është i ri në skenën tonë, por ai nuk është tërësisht i panjohur. Zgjim Baraliu është djaloshi nga Prizreni i cili e ka nsiur fillimisht karrierën e tij në programet më të njohura të fëmijëve në Top Channel, e ndërsa në vitin 2015, ai ka deputuar me videoklipin e tij të parë në karrierën e tij si i rritur. "Është e Diel" titullohet kënga e parë e Zgjimit e cila që në daljet e para mblodhi pëlqime të mëdha nga publiku. Per teksteshqip.com,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mario Beats

T4k

Keli 2

Net 11

Contraband Gotti

Roni

Rolly

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Zgjim Baraliu

Krijo Një Kartolinë