A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zena Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zena Aliu është një këngëtar i njohur. Zena Aliu është një këngëtar i cili i përket zhanrrit të muzikës popullore. Ka filluar që të këndojë nga viti 1990, nëpër dasma të ndryshme, ku i është vërejtur talenti. Gjithashtu, përveç albumeve dhe këngëve të panumërta, videoklipeve fantastike, ai ka punuar edhe duete me këngëtarë të ndryshëm. Zenai është i martuar dhe ka 3 vajza dhe 1 djalë, me të cilët jeton në Shkup. Sëfundi, nga ai pritet një këngë ritmike verore, e cila do të editohet me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tefik Islami

Argjent Marku

Bajram Asllani

Hazir Qelaj

Faruk Visoka

Xhevair Akulli

Hysen Smajli

Luan Krasniqi

Gjergj Hila

Afrim Uka


Tags: Zena Aliu

Krijo Një Kartolinë