A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zemri Vejseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Zemri Vejseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore tetovare. Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 25 Shkurt 2019, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Dashnia E Jetes". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sadat Ameti

Bajramali Idrizi

Viagra

Latuà

Chika

Agon Nimani

Niku

Osman Shehu

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Zemri Vejseli

Krijo Një Kartolinë