A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zejnullah Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
(1952-2017)  
BIOGRAFIA: Zejnullah Bajrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod dhe gjithashtu babai i këngëtares Arta Bajrami dhe producentit Don Arbas. Lajmin për vdekjen e tij, e ka bërë të ditur vet Arta përmes një shkrimi emocionues në Facebook. “Babai im i dashur, shkove e le Artën tënde. Babai im, idolli im. Do të dua përgjithmonë, jam krenare që jam vajza jote”, ka shkruar Arta në Facebook. Ndërkohë, edhe Don Arbas permes një njoftimi në Facebook, ka treguar për ngjarjen e rëndë që ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Arta Bajramit

I ati i

Don Arbas

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Demir Krasniqi

Sevdi Malsia

Halil Bytyqi

Rifat Berisha

Xhevat Kelmendi

Engjell Çaçani

Agim Tejeci

Vaske Curri

David Tukiçi


Tags: Zejnullah Bajrami

Krijo Një Kartolinë