A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Zef Marku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Frederik Naçaj

Gazmend Marku

Remixho Ograja

Pellumb Krypca

Nush Buçi

Admir Prebibaj

Eduard Pllumaj

Kristjan Zalli

Xhelal Gjurkaj

Gjovalin Nonaj


Tags: Zef Marku

Krijo Një Kartolinë