A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zeeni - Miss Albania  (Feat. Turabi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2019

2019-03-24T18:00:06

Featuring

Turab HajolliNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Miss Albania" kënduar nga Zeeni.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Miss Albania".
Videoklipi nga Zeeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Agron Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hena zgjohet nga gjumi
Dhe yjet e shoqrojne
Kush je ti qe zbret nga qielli
Ti zemren mua ma pushton

Me thuaj me thuaj cila je
Qe te beri I madhi zot
Ty t’krijoj plot nur e fame
E bukur je e magjiplot

(ref. 2 here )
Miss Albania,miss Albania
Je yll qe dashuroj
Miss Albania,miss Albania
Per ty un do t’kendoj