A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Tafallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Zana Tafallari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2017, Zana Tafallari publikon albumin "Kenge Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirdita Rukiqi

Lili Kumrija

Hykmete Gashi

Rukije Syla Aliu

Zamira Uka

Vushe Mjaki

Vjosa Abazi

Linda Beciri

Leunora Llozani

Etleva Dymali


Tags: Zana Tafallari, Zana Tafallari Shahini

Krijo Një Kartolinë