A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Zana Mustafa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore dasmash. Më datë 26 Tetor 2018, Zana Mustafa publikon videoklipin "Edhe 1000 Vjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Feride Dushaj

Dea Qerimi

Renata

Sara Berisha

Fatima

Monika

Silva Brahimi

Areva

Rrezarta Beqiri

Ida


Tags: Zana Mustafa

Krijo Një Kartolinë