A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Zana Aliu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Zana Aliu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Pa Dashje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Festina Kabashi

Erda Bullaku

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Vesa Kiseri

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Erika Ahmeti

Albina Sinani


Tags: Zana Aliu

Krijo Një Kartolinë