A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamira Korançe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Zamira Korançe është një shkrimtare. Silvana Braçe Prezantoi Leonardo Korançe, që e ka recituar poezinë “FLAMURI KUQ E ZI” në Shkodër me 17 Dhjetor 2014 dhe gjithë spektatorët janë ngritur në këmbë duke e duartrokitur se ishte i vetmi talent vogëlush që ka interpretuar në “Muzeun Historik Kombëtar” në sallen ”WNESCO” Tiranë dhe në Shkodër e në Festivalit e Talentave të rinj me 2 Qershor 2015, ku mori Certifikatë "MIRNJOHJE" nga Nderi Kombit" Znj. Margarita Xhepa, me poezinë “FLAMU...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Teuta Osmani

Gjenovefa Myrtaj

Gjenifer Drizi

Aulona Pollomi

Lindita Doda

Lebibe Zogiani

Pranvera Fusha

Tomka Tanuçi Cullufe

Mimoza Çobo

Margharita Stoja


Tags: Zamira Korançe

Krijo Një Kartolinë