A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Tanushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Zaim Tanushi është një këngëtar i njohur. Më datë 14 Maj 2015, Zaim Tanushi publikon videoklipin "Moj Capkene". Më datë 28 Mars 2016, Zaim Tanushi publikon videoklipin "Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maringlen

Klodian Kaçani

Ergys Estrefi

Zija Saraçi

Gjergj Hila

Julian Lekocaj

Kre

Ferdinant Bjanku

Thoma Mahilaj

Edmond Nikolla


Tags: Zaim Tanushi

Krijo Një Kartolinë