A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Hasrama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zaim Hasrama është një këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Zaim Hasrama publikon albumin "Te Genjej". Në vitin 2002, Zaim Hasrama publikon albumin "Perse Une Qaj". Në Nëntor 2013, Zaim Hasrama merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Sa Te Du, Sa Te Du". Më datë 10 Shkurt 2014, Lulka Merkulaj & Zaim Hasramaj publikojnë videoklipin "Po Të Pres". Më datë 20 Janar 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin "Ti Mos Ndalo". Më datë 13 Korrik 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Perse Une Qaj (2002)

Te Genjej (2001)


» Dërgo Një Këngë »

Take-Tuke
Lema Zemren
Çka Po Don
Ti Mos Ndalo
Kur Kendoj Per Miq E Shoke


Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Shani

Agron Llakaj

Fred Delaj

Julian Mustafa

Naim Hoti

Elis Nova

Glenis Dume

Ardian Qokaj

Arjan Toci

Elton Ismaili


Tags: Zaim Hasrama, Zaim Asrama

Krijo Një Kartolinë