A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Berisha

Nuk ka akoma asnjë votë

Zaim Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agron Lugbunari

Bujar Tallavaja

Ridvan Osmani

Ilir Fazlijaj

Remson Ukaj

Selim Struga

Besim Ademi

Miri (Tallava)

Ylli Behluli

Vllaznim Prizreni


Tags: Zaim Berisha

Krijo Një Kartolinë