A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Youngden100

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Kaçanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Youngden100 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Maj 2015, Youngelli publikon videoklipin "O What A Night", në bashkëpunim me Youngden100. Në vitin 2017, Youngden100 publikon albumin "My Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Driton Avdija

Staid

Nde-Rim

Llapion

Durimash

Mc.Problemi

Cappa'l

Briski

X-Boss

BigBang


Tags: Youngden100, Youngden

Krijo Një Kartolinë