A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Young Zerka - A Ma Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2017

2017-06-14T20:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika & Teksti:

Young Zerka

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Mmm, yeahh

Me I want, me I want
Me I want, me I want yeah.

I, me I want, me I want
Me I want, Oh I.

Ka goca rrela, rrela per mu,
po kombinohena mas miri
Edhe 1 tjeter tjeter po du,
me floket t'drejta si qiri se..

ajo, ajo, ajo, ajo .. x2

Sa e mir ajo,
sa e mir dhe kjo
sa te mira ato,
t'gjitha mi don.

Girl, me I wanna, me I wanna
me I wanna, me I want ya. x2

Hajt se du me dal,
hajde shihemi ma rrall
se neser ke shum mall
a ma fal, a ma fal. x2

Everytime that you come,
we dance, we bounce alone,
you danced with that NUMBER ONE
yes,yes you want it.

I'm feelin' you,
Dirty dance, me I'm dance on you
why ya say we are rendezvous,
I play, I play, oh mami all alone
pull me so, oh
.............
.............

Sa e mir ajo,
sa e mir dhe kjo
sa te mira ato,
t'gjitha mi don.

Girl, me I wanna, me I wanna
me I wanna, me I want ya. x2

Hajt se du me dal,
hajde shihemi ma rrall
se neser ke shum mall
a ma fal, a ma fal. x4


Ky tekst u dërgua nga  imbebe
Më Shumë...