A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Paper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Young Paper është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shkurt 2018, Young Paper & Qota publikojnë videoklipin "Jackie Chan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jj Gangster Dogg

Don M1no

Qendrim Berisha

Tifi Ag

Smart Boy

Dm Ritmi Magjik

G-Clone

Benny Blanco

I.C.R (Ilir Cania)

Mergimii


Tags: Young Paper

Krijo Një Kartolinë