A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young J

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Young J është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Joniad Banushi. Ben pjese ne grupin Grand Thugz dhe aktualisht jeton ne Tirane....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Mali G Grand Thugz

OG043

Lazy

Marin TnT

Eleminimi

Alban Kondi

Tru Pak

KMC

Sekondari

Ziso


Tags: Young J, Yung J, Young-J, Grand Thugz, Joniad Banushi

Krijo Një Kartolinë