A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
YoungFlex

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: YoungFlex është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 23 Gusht 2017, YoungFlex publikon videoklipin "My Babe", në bashkëpunim me Soni. Më datë 11 Tetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Mos Trego". Më datë 26 Dhjetor 2017, Young Flex publikon videoklipin "Coco Boy". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga YoungFlex....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drinny

Graca

Aldi

Pazza

Renato Doko

Azy

Dr.Rabbit

Fida

Lil Erdi

Ekrem Bislimi


Tags: Youngflex, Young Flex

Krijo Një Kartolinë