A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Don

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Young Don është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Eribjero Hatija. Ai qysh i vogel ka pas pasion muziken dhe kohen e mjaftueshme e kalonte duke degjuar muzik te ndryshe prej asaj kohe. Ai tashme kenget e tij i rregjistron ne studion "Radical Records" ne Tirane. Kenga e pare u lansua me date 8 maj te vitit 2017 E cila esht "E vetmja". Kenga e dyte u lansua me date 24 shtator ne vitin 2017, e cila eshte "Winne Winne" Kenga e tret u lansua me date 16 korrik ne vitin 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Double-K

Aldo Çomi

Ghestinjo

Dora

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Kino


Tags: Young Don, Eri Hatija, Eribjero Hatija

Krijo Një Kartolinë