A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yo Truly

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Yo Truly është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Prill 2018, Yo Truly publikon videoklipin "Get This Money"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dashoni

Labb.1

Art

V-Ton

Albo 06

Don M1no

MMG Babloki

Doni

Lavda

Last Daddy


Tags: Yo Truly, Muhamed Ali Koshi

Krijo Një Kartolinë