A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Yllka Rexha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Yllka Rexha merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Zogu Shtegtar". Në Nëntor 2008, Yllka Rexha merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Ike Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elvira Morina

Arbnora Bahtijari

Donika Zhushi

Dhurata Haliti

Lirika Krasniqi

Egzona Kryeziu

Albina Jakupi

Dea Sabriu

Estela Nikoliqi

Arta Grajqevci


Tags: Yllka Rexha

Krijo Një Kartolinë