A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Sfarqa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ylli Sfarqa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Ylli Sfarqa publikon videoklipin "Femija Kendon Qefi Qysh Ja Don". Më datë 6 Janar 2013, Ylli Sfarqa publikon videoklipin "Endrra E Selimit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eris Binaku

Erik Grainca

Kledis Berisha

Ehad Dula

Art Lipovica

Amar Ferizi

Erdin Hasani

Erion Koxha

Dren Llumnica

Xhamerino Bollati


Tags: Ylli Sfarqa

Krijo Një Kartolinë