A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Çiftja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ylli Çiftja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1977, Adriana Ceka & Ylli Çiftja marrin pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Sa Lule Çel Pranvera". Në Dhjetor 1978, Ylli Çiftja merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Shoke Te Pandare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aranit Kola

Spiro Katundi

Kastriot Ago

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Edmond Papa

Dorian Matlija

Strong

Didi


Tags: Ylli Çiftja

Krijo Një Kartolinë