A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Ylli Cela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Alushaj

Nimet Sulkaj

Perlat Pashaj

Sokol Fejza

Geron Dervishi

Gerti Muçollari

Behar Spahiu

Kastriot Adushi

Gramoz Tomorri

Emiljano Dhe Grupi


Tags: Ylli Cela

Krijo Një Kartolinë