A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllëza Vehapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Yllëza Vehapi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Prill 2014, Yllëza Vehapi merr pjesë në Çelesi Muzikor 8 Junior me këngën "Princesha E Akullit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Dhurata Haliti

Rina Shyti

Ermira Ahmeti

Alina Shehu

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Egzona Kryeziu

Dea Sabriu

Arta Jashari


Tags: Yllëza Vehapi

Krijo Një Kartolinë