A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ylberi - Ta Marrsha T'keqen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2015

2015-11-20T11:24:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Marrsha T'keqen" kënduar nga Ylberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin