A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ylber Osmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju" Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju" Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike". Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire" Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kuku (2017)

Boll E Mire (2016)

Për Ju (2015)

Digju Zemer Digju (2013)

Nusja Jone Amerikane

Turbo Tallava

Do Ta Kallim

Hajt, Hajt Njeher M'shiko


» Dërgo Një Këngë »

Pa Dashni
Ndalo
Dashni E Ndaluar
Dashni Speciale
Shoqni Pa Dashni
Du Me Shpirt
Simpatike
Kuku


Artistë Të Ngjashëm:

Avdyl Mziu

Faton Rugova

Florim Gega

Fikret Dauti

Aziz Murati

Valon Berisha

Alidema

Gentian Gojani

Trim Jakupi

Mili Sallauka


Tags: Ylber Osmani, Ylber, Ylberi

Ylber Osmani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë