A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Gimjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ylber Gimjani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1962, Ylber Gimjani merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Lemza (O Ra Zilja)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Ago

Aranit Kola

Spiro Katundi

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Edmond Papa

Dorian Matlija

Piro Osmani

Amar Ferizi


Tags: Ylber Gimjani

Krijo Një Kartolinë