A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylber Aliu - Une Me Ty Jetoj  (Feat. Avni Mehmeti)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2012

2012-07-14T21:54:41

Featuring

Avni Mehmeti

Këngë e albumit:

"Per Shoqni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Me Ty Jetoj" kënduar nga Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...