A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Yella është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Korrik 2016, Yella publikon videoklipin "I'm Back"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Last Daddy

Dashoni

White Devil

Fida

King Link

Ego

Albotoxic

Izo

Izzy


Tags: Yella

Krijo Një Kartolinë