A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: YAL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2018, YAL publikon videoklipin "KomercYAL"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Izo

Dora

Lavda

Art

Albo 06

Fida

King Link

MMG Babloki

Don M1no

Bess (Familia Ideale)


Tags: Yal

Krijo Një Kartolinë