A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Yakuza është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rreperi nga Tirananjihet me emrin Yakuza. Më datë 28 Gusht 2015, Sk3rdi publikon videoklipin "Dolla Dolla", në bashkëpunim me Yakuza. Më datë 12 Qershor 2016, Yakuza publikon videoklipin "Realer", në bashkëpunim me Lesane Dricks....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Smart Boy

Tifi Ag

Jj Gangster Dogg

G-Clone

One Way

Dm Ritmi Magjik

Benny Blanco

I.C.R (Ilir Cania)

Mergimii

Qendrim Berisha


Tags: Yakuza

Krijo Një Kartolinë