A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhuliana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Xhuliana është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2007, Xhuliana merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Dhe Sa Koh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fikrije Bytyqi

Geri (F)

Arta Zeqiraj

Gresa Gjoceraj

Violeta Marku

Mimoza

Albulena Brestovci

Linda Drenovci

Suela Ndreca

Nora Jupa


Tags: Xhuliana, Xhuliana Toci, Xhuli Toci

Krijo Një Kartolinë