A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Xhuli është një këngëtare e njohur. Xhuli, një këngëtare e veçantë rock dhe ajo filloi të këndojë kur ajo ishte 10 vjeç në garat e shkollës. Pastaj ajo paraqiti këngët e saj të bukura rock, te cilat e bene ate te njohur. Tani ajo jeton në Zvicër dhe po përpiqet të gjejë sukses atje. Ajo është me të vërtetë interesante, me një zë të veçantë dhe me të vërtetë Rocks! Në Prill 2006, Xhuli merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Falje". Më datë 29 Prill 2007, Xhuli publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eriselda Aliaj

Mimoza Gjikola (Mimi)

Vjollca Robelli

Enki

Edita Abdieski

Jasmina Sahiti

Arjeta Zhuta

Leonida Marjakaj

Saranda Imeri

Linda Mirena


Tags: Xhuli

Krijo Një Kartolinë