A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhon Jesku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Xhon Jesku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Tetor 2017, Xhon Jesku merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Je Ne Mua". Në Nëntor 2018, Xhon Jesku merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Ty Nuk Te Kam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Andi Stafuka

Egland

Egzon Krasniqi

Verim Zendeli

Ernis Çili

Sardi Strugaj

Papush Sadiku

Met (Muhamed Brahimi)

Anxhelo Miho


Tags: Xhon Jesku

Krijo Një Kartolinë