A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Janca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhevair Janca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse". Më datë 13 Mars 2019, Vellezrit Janca publikon videoklipin "Me Solle Behare". Më datë 6 Gusht 2019, Vëllezërit Janca publikon videoklipin "Mik Dhe Shok"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Xhevair Janca

Krijo Një Kartolinë