A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Bora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhevair Bora është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 22 Qershor 2019, Vilson Zani & Xhevahir Bora publikojnë videoklipin "Balleqendisura"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Alfred Selimi

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Skender Kalenja

Polo Nexhipi

Gentian Muska


Tags: Xhevair Bora

Krijo Një Kartolinë