A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevahiret

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhevahiret është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2011, Xhavit Sadiku & Xhevahiret publikojnë albumin "Këngë Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Këngë Dasmash (2011)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Orient Express

Motrat Krasniqi

Night Rappers

Vëllezërit Zikolli

Kadenca Dhe Naseri

R.A.G

Madd Dogs

Tempulli G

Supernova


Tags: Xhevahiret

Krijo Një Kartolinë