A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhepi Vogel & Ilir Tironsi - Xheloze


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2019

2019-01-31T21:09:25

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Xheloze" kënduar nga Xhepi Vogel & Ilir Tironsi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Xheloze".
Videoklipi nga Xhepi Vogel & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Luan Krasniqi - Xheloze

Kur pot shoh un ty
Po shoh qe u knaqe
Ti ma ban me gisht
Hajde puthem mfaqe
Krejt pot kqyrin ty
Je si qokollada
Je e mir zemer
Krejt si kleopatra

Ti je je shum xheloze
Je pak nervoze
Je shum sharmante me ne
Ti je ekstravagante
Je shum pikante
As arugante nuk je 2x

Afrim Muciqi - Xheloze

ti je shume xheloze zemer
syte mi shikon mua mos pe kqyri dikon tjeter e une keshtu s te dua
mos pe kqyri dikon tjeter
e une kshtu s te dua

REF
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka
plot qika tjera
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera
ka dera nese ti nuk don mem fol nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjera

sa here dalim ne qytet te njejtat fjale mi thua nese s mundesh mem duru dil me shoqe tua
nese s mundesh mem duru dil me shoqe tua

REF
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjera
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjera