A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xhepi
  • Gjithmone Une Dhe Ti

Audio

Video Link

Xhepi - Gjithmone Une Dhe Ti  (Feat. Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T19:20:37

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmone Une Dhe Ti" kënduar nga Xhepi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhepi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin